INNE MEBLE
< POPRZEDNIE NASTĘPNE >

Na marzec tego roku przypadło nam wyposażenie pewnych bardzo popularnych gabinetów kosmetycznych. Z naszych mebli znalazła się w nich lada recepcyjna, zabudowy w gabinetach zabiegów i masażu, biurko i szafka podumywalkowa w gabinecie manicure, wyposażenie pokoju socjalnego i magazynu oraz ozdobne ażurowe panele dekoracyjne.

Projekt został przygotowany przez Panią arch. Elizę Linkiewicz. Fotografie zostały wykonane przez profesjonalnego fotografa.

W powyższym gabinecie zabiegów kosmetologicznych i poniższym gabinecie masażu pojawiły się nasze zabudowy z frontami z płyty MDF lakierowanej z uchwytem frezowanym. Szafki zostały przekryte kamiennym blatem, na którym stanęła umywalka nablatowa. W szafkach znalazły się szuflady BLUM Tandembox Antaro (jedna ze wspomaganiem elektrycznym BLUM Servo-drive).

W gabinecie masażu znalazła się także ozdobna ściana wyłożona etnicznymi płytkami, na której przywiesiliśmy dwie antracytowe półeczki z pogrubianego MDF lakierowanego.

W tym pomieszczeniu ozdobą stały się także nasze panele ażurowe produkcji firmy PROFORM. Zestaw ośmiu paneli, wraz z półeczką, stolikiem i fotelem stworzyły wygodny i nastrojowy kącik do odpoczynku.

W gabinecie manicuru zamontowaliśmy małe biureczko z płyty MDF lakierowanej z pojemnym kontenerem i szufladką oraz szafkę podumywalkową i szafkę górną z czarnej płyty MDF lakierowanej w połysku. Złote elementy bardzo ładnie komponują się z bielą i czernią, a oświetlenie LEDowe dodaje dodatkowego uroku.