O MNIE

WIZUALIZACJE

IDENTYFIKACJA

DOKUMENTY

WIZYTÓWKI

KATALOGI

Nazywam się Paulina Frączak, jestem architektem, grafikiem i projektantem mebli. Wszystkie moje pasje swobodnie łączę i dzielę, tworząc kreatywne koncepcje w każdej dziedzinie.

Jestem przeciwnikiem nudy zawodowej i zwolennikiem praktyczności. Uwielbiam dobrą organizację czasu i porządek.
Kocham pracę zdalną, którą mogę wykonywać w swojej własnej przestrzeni, ale dysponuję też mobilną stacją roboczą. Głęboko wierzę w świętość terminarza, nie znoszę się spóźniać.

Praca w zasadzie trzech zawodach, które są jednocześnie różne i podobne, nauczyła mnie kompleksowego podejścia do zadania.
Projektowanie rozpoczynam rozpoznaniem tematu wraz z inwestorem, poznając wszelkie potrzeby i wymagania, także często wstępne pomysły. Pracuję, bazując na etapach rozpoznanie - koncepcja - projekt, każdy szczegółowo omawiam z zamawiającym. Każdy skończony projekt w miarę możliwości doprowadzam do realizacji, czuwając nad procesem wykonawstwa.

Każde nowe zlecenie traktuję jak wyzwanie do stworzenia czegoś zarówno pięknego jak i praktycznego. Grafika, którą chcę tworzyć, jest dla mnie idealnie zbalansowanym połączeniem użytkowości i estetyki.

PORTFOLIO
WIZUALIZACJE
ZOBACZ WIĘCEJ...
IDENTYFIKACJE

- własna działu stolarskiego
- firma coachingowa
- hurtownia budowlana

ZOBACZ WIĘCEJ...
INNA GRAFIKA

- plakaty
- okolicznościowe
- kalendarze
- katalogi
- portfolia
- szyldy

ZOBACZ WIĘCEJ...
POMOCE GRAFICZNE

- rysunki techniczne
- schematy
- modele

ZOBACZ WIĘCEJ...