WSPÓŁPRACA

JESTEŚ
ARCHITEKTEM?

Jesteśmy otwarci na wiele form współpracy z różnych kierunków.

Jeżeli jesteś architektem zajmującym się projektami wnętrz, chętnie wykonamy twoje meblarskie pomysły. Przeglądając nasze realizacje dowiesz się, że nie boimy się rozwiązań nieszablonowych i nietypowych, a także wprowadzania zupełnie nowych materiałów do naszych zabudów.

Współpraca z nami jest bardzo wygodna, ponieważ aktywnie uczestniczymy w twoim procesie projektowania. Służymy szczegółowym doradztwem w sprawie mebli, jeździmy na pomiary, spotykamy się z twoim inwestorem, pokazujemy wzorniki, sporządzamy rzetelne wyceny według twoich wytycznych. I, co najważniejsze, realizujemy twój projekt dokładnie, szczegółowo i w wysokiej jakości.

Jak nawiązać współpracę? Wystarczy zwykły mail. Później możemy się spotkać, podpisać umowę o współpracy, lub po prostu od razu zabrać się do opieki nad twoimi projektami :)

JESTEŚ
PRODUCENTEM?

Jesteśmy otwarci na wiele form współpracy z różnych kierunków.

Jeżeli jesteś producentem czegokolwiek, co może być częścią szeroko pojętych mebli, zapraszamy do kontaktu.

Produkujesz płytę meblową, fronty, blaty, forniry lub drewno? A może uchwyty i inne dekoracje? Metalowe stelaże, kamień czy spieki? Zadzwoń, napisz, może akurat potrzebujemy właśnie twojego produktu.

Jak nawiązać współpracę? Wystarczy zwykły mail lub telefon. Zależnie od tego, co produkujesz, dogadamy się co do wzorników, ekspozycji, cen i sprzedaży.