polski | english | deutsch

ZADZWOŃ

SZUKAMY

WŁAŚNIE CIEBIE.

Nowoczesna kuchnia czarna z drewnem i złotem Kuchnia z frontami z forniru dębowego i granitowym blatem Kuchnia z frontami z forniru dębowego i granitowym blatem

JESTEŚ

ARCHITEKTEM?

Jeżeli jesteś architektem zajmującym się projektami wnętrz, chętnie wykonamy twoje meblarskie pomysły. Przeglądając nasze realizacje dowiesz się, że nie boimy się rozwiązań nieszablonowych i nietypowych, a także wprowadzania zupełnie nowych materiałów do naszych zabudów.

Co zyskujesz?

TERMINOWOŚĆ

Nie musisz się tłumaczyć inwestorowi, dlaczego ekipa ma opóźnienia, bo takich nie ma.

ELASTYCZNOŚĆ

Ekipa budowlana ma opóźnienia? Dogadamy się, co do realizacji twojego projektu tak, żeby wykonać go jak najszybciej, mimo wyskoczenia z grafiku. Ekipa budowlana lub ty popełniliście błąd? Zdarza się, wspólnie poszukamy rozwiązania!

ODWAGĘ i KREATYWNOŚĆ

Nie boimy się nietypowych rozwiązań i super pomysłów. Nie usłyszysz "Nie da się", chyba że próbujesz zagiąć czasoprzestrzeń, Twój pomysł wykracza poza szeroko pojęte meble? Wspólnie poszukamy rozwiązań.

SETKI MATERIAŁÓW i STYLÓW

MDF, akryl, drewno, fornir, kamień? A może zupełnie coś innego, co dopiero wyszukaliście w internecie? Oprócz naszego stałego asortymentu, nie boimy się wprowadzać nowych materiałów i wzorów. Loft, modern, midcentury, modern classic czy totalna klasyka? Nie ma problemu.

JAKOŚĆ, JAKOŚĆ, JAKOŚĆ

Nigdy więcej nie przyjedziesz na budowę ze strachem, że ekipa nie daję rady twojemu wyzwaniu. Nigdy nie będziecie musieli wstydzić się za kiepsko wykonane meble, albo co gorsza takie, które rozlatują się po kilku miesiącach.

DORADZTWO

Będziemy z tobą pracować już przy projekcie, nawet jeżeli ostateczny wybór ekipy stolarskiej nie należy tylko do ciebie. Budujemy kontakty długoterminowe! Możesz na nas liczyć, czy to przy wyborze odpowiedniego materiału, czy to przy rozwiązaniu trudnego problemu technicznego.

Jak nawiązać współpracę?

Wystarczy zwykły mail. Później możemy się spotkać, podpisać umowę o współpracy, lub po prostu od razu zabrać się do opieki nad twoimi projektami.

ZADZWOŃ

Regał wiszący szary z frontami fornirowanymi

JESTEŚ

PRODUCENTEM?

Jesteśmy otwarci na wiele form współpracy z różnych kierunków.

Jeżeli jesteś producentem czegokolwiek, co może być częścią szeroko pojętych mebli, zapraszamy do kontaktu.

Produkujesz płytę meblową, fronty, blaty, forniry lub drewno? A może uchwyty i inne dekoracje? Metalowe stelaże, kamień czy spieki? Zadzwoń, napisz, może akurat potrzebujemy właśnie twojego produktu.

Jak nawiązać współpracę? Wystarczy zwykły mail lub telefon. Zależnie od tego, co produkujesz, dogadamy się co do wzorników, ekspozycji, cen i sprzedaży.

Akcesoria do szuflad - organizacja przypraw