polski | english | deutsch

ZADZWOŃ

POMOŻEMY CI

URZĄDZIĆ DOM.

Szafa w stylu amerykańskim z ażurowymi frontami Szafa w stylu amerykańskim z ażurowymi frontami Szafa w stylu amerykańskim z ażurowymi frontami

MATERIAŁY / FRONTY / FRONTY ANTIFINGERPRINT NIEPALCUJĄCE

FRONTY ANTIFINGERPRINT NIEPALCUJĄCE

Ostatnio jednym z waszych najukochańszych materiałów są fronty z powłoką antifingerprint, czyli z powłoką niepozwalającą na powstawanie odcisków palców. Jest to rozwiązanie, które, przynajmniej w DUALE, odmieniło trendy stylistyczne tworzonych przez nas kuchni. Dowiedz się więcej o tych frontach.

CZYTAJ DALEJ...

MATERIAŁY / FRONTY / RAMKI WITRYNOWE

ZŁOTE RAMKI ALUMINIOWE

Nowość w DUALE - coś na co czekali nasi klienci, a przede wszystkim architekci. A co to dokładnie? Aluminiowe witrynowe ramki w kolorze złotym. Dostępne są różne formy (węższe, szersze, grubsze, cieńsze), różne wypełnienia (szkło transparentne, grafitowe, czarne, lustro srebrne, brązowe, złote, szkło ornamentowe i wiele innych) oraz różne kolory, jeżeli akurat nie złoty jest potrzebny (może czarny, biały, srebrny?).

CZYTAJ DALEJ...

PORADNIK ORGANIZACYJNY

JAK CZYŚCIĆ MEBLE?

To pytanie zadajecie nam bardzo często, więc dla ułatwienia zebraliśmy nasze rady w jeden artykuł. Najważniejsze, to pamiętać, że większość elementów meblowych to przetworzone, ale wciąż drewno 😉 Co to znaczy? A no, że trzeba w szczególności uważać na wodę 💧 Drewno narażone na długotrwałą wilgoć może spuchnąć i zsinieć, a więc pilnujemy, żeby na meble nie lała się woda, a także ścieramy na bieżąco wszelkie wylane plamy i krople.

CZYTAJ DALEJ...